Size Özel Fırsat!!! "Bugüne özel fırsatı kaçırmayın..."

Topsy Turvy Sebze Saksıları

25,62 TL
12,90TL
Ürün Bilgisi
Yorumlar
Ürün Görselleri
Taksit Seçenekleri
İade Şartları

- 4 farklı tohum modelinden birini ürünü sepete ekledikten sonra seçebilirsiniz

- Domates, Salatalık, Çilek veya Çok acı biber seçeneği - Her tohumun Topsy Turvy'si farklı şekillidir.

- Hormonsuz, ilaçsız üretim sağlayın - Doğal ev ortam sıcaklığını sera gibi kullanabilirsiniz -Yukarıdan aşağı doğru büyüyen bitki yer çekimine karşı koymak yerine yer çekimini kullanarak yapraklara kolayca su ve mineral taşır, bu iş için enerji harcamaz ve enerjisini meyve üretiminde kullanır.

- Örgü şekilli gövdesi toprağın sürekli olarak hava almasını sağlar böylece her gün çapalasanız dahi elde edemeyeceğiniz verimlilikte bir toprak sağlar.

- Çelik askı aparatları ile 10 kiloya kadar ürün verecek salatalık veya domatesi bile taşır.

-Toprak ürüne dahil değildir.

-Ürün ile beraber 2 ile 12 adet arasında çeşite göre farklı adetlerde tohum gönderilir.
İade Şartları

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, sadece alışveriş yapılan karta yapılmaktadır, başka bir karta veya nakit olarak iade yapılamamaktadır.

Kredi kartlarına yapılan iadeler, FırsatFestivali.com'un talimatından sonra, bankaya bağlı olarak 1-3 hafta içerisinde kart hesabınıza geçmektedir. 

Ürünün kutudan arızalı veya hasarlı olarak çıkması ile ilgili lütfen
Garanti Şartları bölümünü okuyunuz. 

Ürünün hasarsız ve kusursuz olarak müşterinin eline ulaşmasının ardından yapılan iadelerde 
MÜŞTERİDEN-BİZE ULAŞIM kargo ücreti müşteri tarafından ödenmelidir. Aksi halde ürünün alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi halinde ürün kabul edilmeyecektir.

Ürün iade talebi ile elimize ulaşmasının ardından alışveriş yapılan kredi kartına, alışveriş sırasında kesin kargo ücreti haricindeki ürün tutarı iade edilecektir. Kargo dahil satışlar için tüm tutar iade edilecektir.

İade tutar, ancak alışverişin gerçekleştirildiği kredi kartına iade edilebilir. Farklı herhangi bir kredi kartına veya nakit olarak iade edilemez.