Ödeme ve Teslimat
Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren ortalama 1-2 gün içinde kargoya verilir. Siparişlerini takip etmek içim "Hesabım" bölümünü kullanabilirsiniz. 

Ayrıca bizi telefonla arayarak da siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir. Ancak bizi arayarak değiştirebilirsiniz.

O yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz. Faturlarınız da ürün ile beraber elinize ulaşacaktır ancak isterseniz fatura adresini sipariş sırasında farklı adres olarak belirleyebilirsiniz.Bu durumda yine fatura teslimat adresine teslim edilecektir. 

Kargo bedeli siparişiniz sırasında ödemenize eklenir. 

Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. 

Haber formununun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde haber formu üzerindeki telefon numarasını arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.