Anasayfa > Hobi & Oyun > Diğer Oyuncaklar > Mini El Megafonu

Mini El Megafonu

Liste Fiyatı : 43,80 TL
Kdv Hariç Fiyat : 18,56 TL + KDV
Kdv Oranı : % 18
Satış Fiyatı : 21,90TL
Ürün Bilgisi
Yorumlar
Ürün Görselleri
Taksit Seçenekleri
İade Şartları
En olumsuz koşullarda bile seslerinizi rahatça çevreye duyurmalarını sağlayabilecek portatif El Megafonu! Bu megafonun sesi yükseltme gücünü görünce çok şaşıracaksını! İster açık hava toplantılarında ister kapalı meknalardaki toplantılar için! En olumsuz en kalabalık ortamlarda bile sesinizi herkes rahatça duyacak!

Katlanabilir sapı ile her zaman pratik bir şekilde yanınızda bulundurabileceğiniz bir ürün! Üzerinde yer yer alan müzik çalma tuşu ile dilerseniz içerisinde yüklü olan müziği çaldırbilirsiniz.

Ses ayar düğmesi kontrol panelinde pratik kullanım imkanı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Üzerinde yer alan ses ayar düğmesi ile ses yüksekliğini kolayca ayarlayabilirsiniz. Üstelik siren butonu ile her durumda kolayca ikaz verebileceksiniz.

Teknik Özellikleri : Güç Girişi : 6 Adet AA pil ile çalışmaktadır. (Piller pakete dahildir.) Çıkış : 8/Maksimum 10 Watt Çalışmas Süresi : Yaklaşık 6 saat ( İçerisinde kullılan pile göre değişiklik göstermektedir.)

Ölçüleri: Uzunluk: 16 cm Ön yüzeyi çap: 9.5 cm

Ağırlık : 220 Gram Tutma kolu uzunluğu: 7.5 cm Tutma kolu genişliği: 2 cm İp uzunluğu: 35 cm
CardFinans
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit 10,95 TL 21,90 TL
3 Taksit 7,30 TL 21,90 TL

İade Şartları

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, sadece alışveriş yapılan karta yapılmaktadır, başka bir karta veya nakit olarak iade yapılamamaktadır.

Kredi kartlarına yapılan iadeler, FırsatFestivali.com'un talimatından sonra, bankaya bağlı olarak 1-3 hafta içerisinde kart hesabınıza geçmektedir. 

Ürünün kutudan arızalı veya hasarlı olarak çıkması ile ilgili lütfen
Garanti Şartları bölümünü okuyunuz. 

Ürünün hasarsız ve kusursuz olarak müşterinin eline ulaşmasının ardından yapılan iadelerde 
MÜŞTERİDEN-BİZE ULAŞIM kargo ücreti müşteri tarafından ödenmelidir. Aksi halde ürünün alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi halinde ürün kabul edilmeyecektir.

Ürün iade talebi ile elimize ulaşmasının ardından alışveriş yapılan kredi kartına, alışveriş sırasında kesin kargo ücreti haricindeki ürün tutarı iade edilecektir. Kargo dahil satışlar için tüm tutar iade edilecektir.

İade tutar, ancak alışverişin gerçekleştirildiği kredi kartına iade edilebilir. Farklı herhangi bir kredi kartına veya nakit olarak iade edilemez.

E-Bülten
E-mail:  
Şehir:
Kayıt Ol